Dołącz do nas:

Szkolenia

Szkolenia z medycyny estetycznej - wprowadzenie

Oferta szkoleń z zakresu medycyny estetycznej jest konsekwencją naturalnego rozwoju naszej firmy. Ukończone studia medyczne, szkolenia, kursy, konferencje oraz kilkuletnie doświadczenie z zakresu medycyny estetycznej pozwala nam dzielić się naszą wiedzą.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo z szkolenia z wielu zakresów. Konstrukcja każdego z nich, pomimo odmiennej tematyki,  jest zbliżona, co gwarantuje wysoką jakość szkoleń.

STRUKTURA SZKOLENIA

CZĘŚĆ I. TEORETYCZNA.

 • Sesja 1.  Wykład menadżerski.
 • Sesja 2.  Podstawy teorii medycyny niezbędne do przeprowadzenia zabiegu.
 • Sesja 3. Wprowadzenie teoretyczne do przedmiotowych zabiegów.

PRZERWA KAWOWA

CZĘŚĆ II. PRAKTYCZNA

Protokoły zabiegowe z zakresu tematyki szkolenia wykonywane przy eksperckim doradztwie lekarza szkolącego.

REALIZACJA SZKOLENIA

 1. Szkolenie prowadzone jest w formie praktycznej, uwzględniającej potrzeby wszystkich uczestników szkolenia.
 2. Każdy uczestnik szkolenia ma możliwość samodzielnego przeprowadzenia zabiegu pod opieką doświadczonego lekarza medycyny estetycznej.
 3. Zapewniamy modelki do zabiegów.
 4. Szkolenie odbywa się w nowocześnie wyposażonym gabinecie.
 5. Gwarantujemy elitarne - małe grupy szkoleniowe ( do 5 osób) dające największą efektywność przeprowadzanego szkolenia oraz możliwość zadawania indywidualnych pytań.
 6. Czas realizacji sesji szkoleniowych wraz z przerwą kawową to od 4 do 8 godzin szkoleniowych (w zależności tematyki szkolenia i liczby Uczestników szkolenia)
 7. Stwarzamy możliwość zakupu po szkoleniu zestawów renomowanych/sprawdzonych w praktyce firm, co znacznie przyspieszy poszerzenie oferty zabiegów proponowanych w Państwa gabinetach.
 8. Uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia.
 9. Prowadzący szkolenie:

Część medyczna: lekarze z bogatym doświadczeniem w zakresie wykonywania zabiegów z zakresu medycyny estetycznej; posiadający liczne certyfikaty zdobywane zarówno w ramach szkoleń i kursów krajowych jak i międzynarodowych. Od lat, należący do Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Uczestnicy Kongresów Stowarzyszeń Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Część menedżerska: pracownicy naukowo-dydaktyczni  szkół wyższych, posiadający co najmniej stopień naukowy doktora. Absolwenci licznych kierunków studiów Podyplomowych oraz studiów MBA, doskonale łączący praktykę gospodarczą z życiem naukowym. Eksperci w zakresie marketingu, budowania przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstwa oraz zarządzania strategicznego.

CENA SZKOLENIA obejmuje

 1. Wszystkie sesje uwzględnione w programie.
 2. Pełny zestaw komercyjny potrzebny do wykonania zabiegu.
 3. Poczęstunek w ramach przerwy kawowej.
 4. Wydanie certyfikatu w języku polskim ( istnieje możliwość wydania certyfikatu w języku angielskim – opcja dodatkowo płatna).
 5. Zapewnienie modelki na szkolenie.

Partnerami Biznesowymi szkoleń są: Neauvia i BEAUTYMED 

Zapraszamy do kontaktu!
Tel. : +48 728 522 093

Gabinet Medycyny Estetycznej
lek. med. Anna Kępka

ul. Rydla 71, 71-783 Szczecin
tel. +48 694 071 861
gabinet.med.estetycznej@gmail.com

© 2023 | Gabinet Medycyny Estetycznej lek.med. Anna Kępka

Wykonane w: avangardo.pl

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.
Anna Kępka - ZnanyLekarz.pl